Usługi programistyczneProgramowanie rozwiązań webowych (strony www / systemy b2b / b2c / e-learning / obsługa klienta)


Tworzymy systemy dedykowane w szczególności aplikacje webowe. Dostarczamy rozwiązania w pełni skalowalne, spełniające potrzeby i oczekiwania klienta. Specjalizujemy się w systemach: B2B, B2C, obiegu dokumentów (work flow), rozwiązaniach w zakresie e-learningu, edukacji.

Posiadamy duże doświadczenie w zakresie projektowania, tworzenia i wdrażania aplikacji dla klientów Biznesowych i Edukacji.Idea / Projekt

Poznajemy idee / koncept Klienta. Na tej podstawie uruchamiamy naszą kreatywność i budujemy założenia / architekturę systemu. Całość akceptuje Klient.

Projekt graficzny UI / UX

Podstawa każdego projektu to grafika i interfejs. Dlatego też dużą wagę przykładamy do wyglądu systemu i web usability. Stawiamy na proste i przyjazne rozwiązania w zakresie UI/UX.

Programowanie i testy

Na tym etapie powstaje system zgodny z dokumentacją, który jest dokładnie sprawdzany / testowany przez testerów oprogramowania.

Wdrożenie i Support

Ten etap to zakończenie projektu i przekazanie Klientowi. Stworzony system utrzymujemy na własnym serwerze lub przenosimy go w miejsce wskazane przez Klienta. Opcjonalnie świadzczymy usługi supportu IT.

Programowanie PHP / C#

Budowa systemów i aplikacji webowych. Strony internetowe, portale, rozwiązania B2B / B2C. Gwarancja bezpieczeństwa i jakości

Kontakt